niedziela, 18 października 2015

"PONIEWAŻ CIĘ KOCHAM" RECENZJA! ♥

W centrum handlowym na południu Los Angeles, wskutek nieuwagi opiekunki, znika bez śladu pięcioletnia Layla. Nikt nie żąda okupu, a prowadzone przez policję poszukiwania okazują się bezowocne. Załamani tragedią rodzice, szanowany psycholog i znakomita skrzypaczka, obwiniają się wzajemnie i rozstają. Mark dosłownie ląduje na ulicy, zaś jego żona Nicole rzuca się w wir pracy. Pięć lat później ścieżki obojga małżonków ponownie się krzyżują. Mark ratuje życie wracającej po koncercie do domu żonie, zaatakowanej przez bandytę z nożem. Niedługo potem Layla pojawiła się dokładnie w tym samym miejscu, w którym zniknęła. Co działo się z dziewczynką przez pięć lat? Gdzie i z kim była? I dlaczego wróciła? Zaskakujący powrót córki to nie jedyna niespodzianka, jaką los zgotował bohaterom..

Niedawno przeczytałam książkę jednego z moich ulubionych autorów, którym jest Guillaume Musso. Uwielbiam jego książki, więc to, że "Ponieważ Cię kocham" była świetna, nie było dla mnie zaskoczeniem. Chociaż... nie mogę powiedzieć, że mnie nie zaskoczyła. W tej powieści nie da się odnaleźć jednego punktu kulminacyjnego. Miałam wrażenie, że każde zdanie nim jest. Bohaterowie, których poznamy na początku nie są tym kim się wydają, choć właściwie nic nie jest takie, jak się wydaje. Przeczytałam jednym tchem, zaledwie w kilka godzin. Niezwykle wciągająca i zaskakująca. Nic więcej nie zdradzam, sami musicie się przekonać, jaką świetną pozycją jest kolejna książka Guillaume. Polecam!
Moja ocena: 10/10 "Dno jest dużo głębiej, aniżeli nam się wydaje."

5 komentarzy:

 1. W życiu nie słyszałam ani o tym autorze, ani o tej książce, ale opis i Twoja recenzja brzmią na tyle interesująco, że muszę w najbliższym czasie poszukać tej pozycji w bibliotece ^^

  LimoBooks :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Cię zachęciłam, bo naprawdę warta przeczytania :)

   Usuń
 2. A i no czytałam! I do kitu tylko 2 książki Mussa mnie zachwyciły reszta jest nudnaaa. Razem z tą. Polecam "Papierowa dziewczyna" i "7 lat później"
  Pozdrawiam ♥
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "7 lat później" jeszcze nie czytałam. Koniecznie muszę nadrobić zaległości. Polecam jeszcze "Potem..." tego autora, też jest świetna!

   Usuń

Każdy komentarz motywuje do pracy.
Proszę, zostaw po sobie ślad ♥