niedziela, 6 września 2015

"DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRCYH KOCHAŁAM" JENNY HAN - RECENZJA! ♥

Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby wszyscy faceci, w których się kiedykolwiek kochałaś, dowiedzieli się o tym w tym samym czasie…

Lara Jean Song przechowuje swoje listy miłosne w pudełku na kapelusze, które dostała od mamy. Nie są to jednak wyznania miłosne jej adoratorów, ale listy, które sama napisała do obiektów swoich uczuć – jeden list do każdego chłopca, w którym była kiedyś zakochana. W sumie pięć. Pisząc je, Lara bez oporów przelewała wszystkie swoje uczucia na papier i zupełnie szczerze, bez żadnych zahamowań formułowała zdania, których nigdy nie ośmieliłaby się wypowiedzieć na głos, ponieważ listy te były przeznaczone wyłącznie dla jej oczu i nigdy nie miały dotrzeć do adresatów. Pewnego dnia okazuje się jednak, że jakimś cudownym sposobem zostały wysłane. Od tej chwili wszystko w życiu Lary staje na głowie i wymyka się spod kontroli.

Niedawno przeczytałam książkę, którą wyhaczyłam na promocji w empiku. Słyszałam o niej same dobre opinie, więc myślę, czemu nie. Książkę czyta się błyskawicznie, ma bardzo krótkie rozdziały i akcję, która niesamowicie wciąga. Bohaterowie są bardzo barwnie przedstawieni i nie było tutaj osoby, która by mnie jakoś bardzo irytowała (no, może troszeczkę Josh, ale da się przeżyć haha). Sądzę, że wiele czytelniczek może się utożsamić z główną bohaterką. Powieść jest bardzo ciekawa i jeśli mówisz sobie "jeszcze jeden rozdział", prawdopodobnie będzie to jakieś 10 rozdziałów. Nie można się oderwać, bo co chwilę zdarza się coś, co nie pozwoli nam skończyć czytać. Przewija się tutaj paru mężczyzn, więc myślę, że każda dziewczyna znajdzie tu "coś" dla siebie, jeśli wiecie, co mam na myśli haha. Książkę czytało mi się bardzo szybko i przyjemnie i nie mogę się doczekać kolejnej części, która z tego, co słyszałam wyjdzie w maju tego roku. Jestem bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów.
Dałam ocenę 9/10. Czytaliście? Podobała Wam się? Dajcie znać! Pozdrawiam :)

5 komentarzy:

 1. Do maja na pewno przeczytam ;D "coś" dla siebie ;) mam nadzieje xd

  Pozdrawiam
  blog--ksiazkoholiczki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Może kiedyś przeczytam.
  Pozdrawiam,
  http://miedzy--stronami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Patrząc na tytuł już chciałam mówić że nie mam ochoty na nią, ale czytam recenzję. No i jak mówisz że wciąga nieźle to ja takie lubię i może sięgnę. :)
  Pozdrawiam ♥
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Już czytałam, zgadzam się z tobą - z główną bohaterką nie sposób się nie utorzsamiać :)

  bookocholic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz motywuje do pracy.
Proszę, zostaw po sobie ślad ♥